Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Главная страницаНаші гроші → "Інтер" взяв кредит на 735 млн грн у "Надра"

"Інтер" взяв кредит на 735 млн грн у "Надра"

18.02.2013, 15:31
Загальні збори акціонерів ПрАТ «Телеканал "Інтер"» прийняли рішення про одержання кредиту в ПАТ «Комерційний банк "Надра"» на суму 735 млн 241 тис. 41 грн.
 
Відповідна інформація оприлюднена акціонерним товариством у загальнодоступній інформаційній базі Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку, пише ІА ZIK.

Кредит укладено строком на два роки під 11% річних. В забезпечення кредиту надано в заставу майнові права за договором банківського вкладу.

Уже відкрито кредитну лінію й отримано перший транш на суму 172 млн 413 тис. 405 грн (23,45% до загального розміру кредиту).

Співвідношення суми кредиту до вартості активів на початок звітного року - 112,5%, вартість чистих активів емітента, розрахованих на початок року - 213 млн 287 тис. грн.

«Кредитна лінія надається для поповнення обігових коштів та інших платежів, пов'язаних з веденням операційної діяльності підприємства», - йдеться в повідомленні.

Мажоритарним акціонером банку «Надра», як і телеканалу «Інтер» є Дмитро Фірташ.

Нагадаємо, 1 лютого було оголошено, що компанія K.H. Media Limited Валерія Хорошковського уклала угоду з продажу 100% акцій компанії Inter Media Group Limited компанії GDF Media Limited Дмитра Фірташа, виходячи з оціночної вартості $ 2,5 млрд.

7 лютого стало відомо, що Сергій Льовочкін стане партнером Дмитра Фірташа в купівлі медіагрупи «Інтер». Пану Льовочкіну належатиме частка 20%, яку він передасть в управління GDF Media Limited. Мажоритарним акціонером буде компанія Дмитра Фірташа, пише «Телекритика».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 
295